Nejnovější recenze ze sekce Matrace

proPOSTELE Washington

proPOSTELE Washington

Ověřený zákazník proPOSTELE Jirka

Zakoupeno v proPOSTELE

nebylo mi zodpovězeno kde je která zona

ŚpijZdrowo MEMORY

ŚpijZdrowo MEMORY

Přidáno: 6. března 2024

• nedoporučuji matrace ot této firmy.Po 7 měsících proleželá.
  • Ano,na reklamaci reagují,ale stylem-pošlete nám matrace,my opravíme.Na čem člověk bude spát je ale nezajímá.

Dřevočal Manet

Dřevočal Manet

Přidáno: 6. března 2024

(naposledy upraveno 6. března 2024)

• S eshopem vyspimese.cz jsme byli spokojení, dodání a komunikace na výbornou! Doprava byla zdarma a ještě jsme dostali dárek polštář Lukáš.

Jediné, co nás zarazilo, bylo tvrzení od výrobce Dřevočal, že matrace má tvrdost 2 a 3. Porovnali jsme podle popisu na stránkách výrobce matraci RÓZA a MANET, ale v realitě nám přijde tvrdost u obou úplně stejná. Jak mé osobní testování, tak i testování manželky. Přáli jsem si větší měkkost a proto jsem volili 2 jku a hlavně dvě rozdílné matrace. Matrace Róza je však opravdu tvrdá. Dále i když má každá jiné vlastnosti a dokonce i vrstvy pěny, nepoznáme mezi nimi žádný rozdíl. Jelikož cena byla skoro stejná, tak tyto vlastnosti neřešíme. Ale trošku postrádám smysl projíždět 2dny stránky a vybírat matraci podle vrstvy a popisu materiálu, když nakonec jsou asi všechny úplně stejné - aspoň pocitově.

Dřevočal Róza

Dřevočal Róza

Dřevočal Manet + polštář

Dřevočal Manet + polštář

Livarno Home Kulm

Livarno Home Kulm

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 6. března 2024

(naposledy upraveno 6. března 2024)

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

• Rychlé vyřízení objednávky
  • Příjemná cena
  • Příjemně tvrdé, ale osobně bych snesl i tvrdší.
  • zatím nic, čas ukáže

Matrace byly dodány rychle, jsou příjemné, prvotní zápach vyprchal po dvou dnech. Tvrdost H3, je velice příjemná, ale snesl bych i tvrdší.

MPO Memory Comfort 1+1

MPO Memory Comfort 1+1

Ověřený zákazník MPO Matrace Jana Kubešová

Zakoupeno v MPO Matrace

s matrací jsem velice spokojená, přizpůsobí se tělu, není drahá a všem doporučuji...

Dřevočal Alice + polštář

Matrace za hubičku Favorit Hard 18

Matrace za hubičku Favorit Hard 18

Ověřený zákazník Matrace za hubičku Jitka

Zakoupeno v Matrace za hubičku

• U slušných lidí matrace zhruba na 5, maximálně 6-8 let pro muší váhy.
  • Zapáchá.

Oceňuji, že je oboustranná, i když silný zápach je cítit z obou stran, zatím intenzivně větrám.

Hn8 Schlafsysteme Dynamic TFK

Hn8 Schlafsysteme Dynamic TFK

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Vatikv-1

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

Kvalita za rozumnou cenu.

Matrace za hubičku Tony

Bazyl IBIZA MAXI

Bazyl IBIZA MAXI

Ověřený zákazník BAZYL Bany

Přidáno: 5. března 2024

(naposledy upraveno 5. března 2024)

Zakoupeno v BAZYL

Super. Ochotný zákaznický servis. Rychlé dodání. Matrace kvalitní a za super cenu. Velká spokojenost .

Nejfuton Ratek

Nejfuton Ratek

Ověřený zákazník Nejfuton.cz Registrovaný uživatel

Přidáno: 4. března 2024

(naposledy upraveno 21. března 2024)

Zakoupeno v Nejfuton.cz

• kvalitní zpracování
  • dobrá ohebnost
  • dobře se na ní spí
  • vyšší hmotnost

originální kvalitní produkt, šitý v ČR, výborné je, že lze ohnout a podle potřeby "zkroutit" a mít přes den na sezení jako křeslo. Blbé ale přitom je, že je matrace těžší, než obyčejná molitanová, resp. pružinová, tedy se s ní těžko manipuluje. Původně byla určená pro dceru, ta ji ale fyzicky nezvládne zvednout a ohnout do křesla... jinak ale funkce dobrá, na spaní fajn, materiál na první pohled lepší, než běžné matrace.

MPO Duo Visco

MPO Duo Visco

Ověřený zákazník Ortopedicke-Matrace.cz Bágio

Zakoupeno v Ortopedicke-Matrace.cz

• Podle mně kvalita
  • Asi cena proti konkurenci

Za mně dobré co jsem si vybral to jsem koupil a zatím spokojenost.

Don Almohadon decoDoma

Don Almohadon decoDoma

Ověřený zákazník decoDoma Iva

Zakoupeno v decoDoma

Již tyto matrace máme, spokojenost

ECOMATRACE Masáž Relax Premium

ECOMATRACE Masáž Relax Premium

Ověřený zákazník eco-matrace.cz Robert

Zakoupeno v eco-matrace.cz

Velmi tvrdá matraci, skvěle se na ní spí a nebolí záda. Člověk když si na ní sedne, tak se nepropadá. Vhodné i pro spaní dvou osob.

Śpij zdrowo Metis

Śpij zdrowo Metis

Ověřený zákazník Allegro.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Allegro.cz

Odpovídá vlastnostem a popisu. Životnost zatím nemohu posoudit.

Sensillo PMK Luxe

Ověřený zákazník Matrace Matex Vojta

Přidáno: 3. března 2024

Zakoupeno v Matrace Matex

• Komfortní

matrace je velmi těžká - pro jednoho člověka velmi problematická k manipulaci

Postelia VISCO Komfort DUO HARD

Postelia VISCO Komfort DUO HARD

Ověřený zákazník spíme.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 3. března 2024

Zakoupeno v spíme.cz

Výborná matrace. Koupila jsem už druhou.

Zobrazuji 361 - 380 ze 500 recenzí 1...17 18 [ 19 ] 20 21...25