Tropico Super Fox Wellness

Matrace Tropico SuperFox 20 cm  Česká rodinná matrace s paměťovou pěnou. Matrace s paměťovou a pružnou stranou. Je úžasně pohodlná a ještě lepší než kdy dřív. Přidali jsme na...
6 995 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z i-matrace.cz

Skladem • Více variantProdloužená zárukaDoplňkové službyZdarma100 % • 2 052 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantProdloužená zárukaDoplňkové službyZdarma100 % • 431 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantDárekProdloužená zárukaZdarma100 % • 137 recenzíDalší informace
Do měsíce • Více variant250 Kč1 815 neověřených recenzíDalší informace

• - cena
    • - kvalita

• prozatím velká spokojenost
  • , zakoupeno v Královské spaní

Nejprve jsme byli přesvědčeni, že matrace vrátíme zpět, zdály se nám moc tvrdé (měli jsme původní pružinové a ty byly daleko měkčí). Ale již první dny spaní mě přesvědčily, že matrace budou lepší než původní. Mám nemocnou páteř a velmi často jsem se budila, ovšem na těchto nových matracích se četnost buzení velmi snížila. Při spaní mě nebolí ani kyčle, jelikož se matrace pěkně přizpůsobí. Jediné, co mi vadí, je sezení na matraci - musím se předklonit, jinak je na sezení moc tvrdá, což se mi ale jeví také jako důsledek nemoci, neboť mám i s běžným sezením problém.

Typ matrace
Antidekubitní matrace
Ortopedické matrace
Antibakteriální

Matrace Tropico SuperFox 20 cm

Česká rodinná matrace s paměťovou pěnou. Matrace s paměťovou a pružnou stranou. Je úžasně pohodlná a ještě lepší než kdy dřív. Přidali jsme na vzdušnosti, maximalizovali termoregulaci a noční pocení omezili na minimum. Zvýšili jsme pružnost, pevnost a odolnost matrace. Lehněte si a poznejte vynikající elastické vlastnosti, dokonalou podporu a odlehčení těla i znavené mysli! Oblíbili jste si Fox, a díky tomu jsme pro vás mohli stvořit Super Fox. Budete ho milovat!

Je samozřejmě variabilní: vyberte si výšku matrace a profilaci paměťové pěny!

• Fox Classic – varianta s masivní rovnou línou pěnou pro vyznavače klasiky
  • Fox Wellness – varianta s jemnou relaxační masážní profilací pro spánkové gurmány
  • Paměťová (visco) pěna. Vyrobená za použití přírodních surovin: lepší elasticita a antialergické vlastnosti, zdraví v ložnici, ohleduplnost k přírodě. Super pohodlná, uleví kloubům.
  • Studená pěna Flexifoam® HR-XF. Super pružná studená pěna napomáhá správné termoregulaci a zajišťuje extra odrazovou pružnost. To znamená, že se při spánku budete snadno otáčet.
  • Druhá strana každé matrace Fox je vyrobena z houževnaté pěny Flexifoam® vysoké objemové hmotnosti. Tato robustní a tuhá pěna vysoké hustoty zajišťuje přirozenou tuhost a stabilitu celé 7- zónové konstrukce. Má 7 zón se speciální profilací CubeCare ve tvaru kostek. Pomáhá zabránit pocitu přeležení – každá kostka reaguje samostatně.
  • Ramenní kolébky pro uvolnění ramene (zabrání pocitu přeležení). Oceníte zejména při spánku na boku.
  • Skvělá volba pro alergiky.
  • Zesílená pánevní zóna matrace – oblast s koncentrovaným tlakem je obzvláště odolná.
  • Potah Wellness s Thermo&Air Control. Speciální odvětrávací systém potahu skvěle spolupracuje s jádrem matrace. Zajišťuje termoregulaci, tedy spánek bez přehřívání a pocení či přílišného ochlazování. Pomáhá udržet lůžko suché a hygienicky čisté. Navíc, s funkcí odvodu statického náboje z těla. Prošitý klimatizační vrstvou dutého vlákna. Snímatelný, dělitelný a pratelný (60 °C).
  • Uložení: laťkový nebo lamelový/polohovatelný rošt (doporučujeme řadu Double nebo Relax).
  • Doporučená maximální nosnost 135 kg.
  • Záruka 6 let
  • Testováno 100.000x

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Matrace Best

• - cena
    • - kvalita

• prozatím velká spokojenost

• zpočátku pohodlná
    • po 2 letech manželova matrace praskla, po 3 letech praskla má matrace.

rozhodně nedoporučuji, dle mého názoru velmi nekvalitní výrobek

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Kvalita

Cena a kvalita