Tempur PRO MEDIUM

Tempur® PRO MEDIUM FIRM - 21 cm středně tvrdá matrace s pružinovým efektem 120 x 200 cm Kolekce matrací TEMPUR® Medium Firm jsou navržené jako středně tvrdé matrace s extra...
49 990 Kč
Doprava zdarma, Info v obchodu
Doporučená nabídka ProSpánek

Top nabídka

Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (4)

Info v obchoduZdarma97 % • 1 171 recenzíDalší informace
Info v obchoduProdloužená zárukaZdarma475 recenzíDalší informace
Info v obchoduZdarma100 % • 298 recenzíDalší informace
Do měsíce • Více variantZdarma190 neověřených recenzíDalší informace

Popis produktu

Tempur® PRO MEDIUM FIRM - 21 cm středně tvrdá matrace s pružinovým efektem 120 x 200 cm Kolekce matrací TEMPUR® Medium Firm jsou navržené jako středně tvrdé matrace s extra...

Parametry produktu

Výrobce
Typ matrace
paměťové
Tvrdost matrace
tuhost 4 tvrdá
Nosnost matrace
150 kg

Parametry produktu

Výrobce
Typ matrace
paměťové
Tvrdost matrace
tuhost 4 tvrdá
Nosnost matrace
150 kg

Popis produktu

Tempur® PRO MEDIUM FIRM - 21 cm středně tvrdá matrace s pružinovým efektem 120 x 200 cm Kolekce matrací TEMPUR® Medium Firm jsou navržené jako středně tvrdé matrace s extra rychlým přizpůsobením a velmi pevnou oporou.

Jde o pevnější pocit, který však využívá veškerých výhod materiálu TEMPUR®. Dokáže zmírnit tlak a díky jeho citlivosti na teplotu se zformuje přesně podle tvaru vašeho těla, díky čemuž si naplno užijete kvalitní a zdravý spánek.

Matrace TEMPUR® Medium Firm vytváří lehce pružinový efekt s dostatečnou komfortní vrstvou materiálu TEMPUR®, která zredukuje tlakové body, které mohou v noci vést k nutnosti se převalovat a otáčet.

Ničím nerušený spánek si zaslouží i alergici, a proto je matrace vybavena antialergenním potahem QuickRefresh™, který můžete kdykoliv sundat a vyprat ho při teplotě do 60 °C.

SLOŽENÍ MATRACE: 3 cm Tempur®Advanced Material 5 cm Tempur® Adapt Material 6,5 cm DuraBase 6,5 cm DuraBase

TEMPUR® Advanced Material je nový prémiový materiál. Tento materiál je nejpřizpůsobivější, jaký kdy tato společnost vyrobila. Poskytuje o neuvěřitelných 20% větší tlakovou úlevu než původní materiál TEMPUR®. TEMPUR® Advanced Material absorbuje více pohybu a přizpůsobuje se lépe než kdykoliv předtím.

TEMPUR Adapt Material™ - úžasná technologie přizpůsobení těla, uvolnění tlaku a pohlcování pohybu, kterou je TEMPUR® známý, je nyní ještě odolnější a dlouhodobější. TEMPUR Adapt Material™ se přizpůsobí vašemu přesnému tvaru a poskytuje kompletní a nepřetržitou podporu, která vydrží. Tento materiál slouží jako podpůrná vrstva.

DuraBase - podpůrná vrstva, jedna nebo dvě vrstvy podpůrné pěny.

Samotný materiál Tempur je jedinečný, novodobý materiál, který byl vyvinut v 70. letech 20. století. Původně pro kosmonauty pro ztlumení tlaku při startu rakety. Jeho citlivost na tlak a teplotu těla je umožněná otevřenou buněčnou strukturou materiálu. V praxi to znamená, že buňky se nezhutňují, ale posunují a po uvolnění se opětovně vracejí do původní polohy.

Tempur® matrace jsou výjimečné také svojí schopností pohltit pohyb. Váš partner se tedy může svobodě pohybovat, aniž by to někoho rušilo.

Své vlastnosti si matrace Tempur® zachovávají minimálne po dobu 10 let. Po tuto dobu si udrží více než 95 % svojí výšky bez proleženin a nerovností.

Matraci je možné objednat i v atypickém rozměru. Pokud máte zájem o atypický rozměr, kontaktujte nás prostředníctvím našeho kontaktního formuláře.

Klíčové vlastnosti:

  • Matrace je hypoalergenní
  • Snímatelný a pratelný potah na 60 °C (verze SmartCool pouze na 40 °C)
  • Středně tvrdá matrace, která vytváří pružinový efekt
  • Dokonale přizpůsobivý a bezkonkurenční materiál TEMPUR®

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.