Slumberland Color Visco Wellness

Ortopedické matrace

• , zakoupeno v PRODORMI.cz

• Dlouha zaruka
    • Vyhodna cena

Spokojenost s vyberem i nakupem. Kvalitnejsi zbozi nezli z Ikea. Nakoupil jsem na prodormi.cz a bez problemu.

jsme spokojeni,matrace má měkkčí a tvrdší stranu,ideální pro páry
    zmírnily se nám problémy se zády

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Efekt pametove peny (jak se matrace prispusobuje telo) mi prijde efektivnejsi jak u zname konkurencni Dormeo.
    • Pohodlna, Moznost vyberu mekka/tvrda, pohodlny pratelny potah, 180x200 z jednoho kusu!

Typ matrace
bio pěnové
Tvrdost matrace
tuhost 2 - 3 měkká / středně tvrdá
Počet zón
Nosnost matrace
130 kg
Ortopedické matrace

COLOR VISCO WELLNESS - měkčí matrace s 3D profilací ATYP 1 ks Matrace výjimečná tím, že paměťovou pěnu si můžete vychutnávat na obou stranách. Jemný rozdíl v tuhosti paměťových stran je ideální volba pro každého, kdo si rád vychutnává pohodlí. Matrace je profilovaná do sedmi zón.

Pratelný potah s klimatizačními vrstvami dutého vlákna zvyšuje prodyšnost, izoluje a omezuje pocení. S funkcí odvodu statického náboje pro hluboký spánek. Spolu s jemnou masážní profilací jádra zajišťuje odvětrání vlhkosti z matrace. Dvojdílná konstrukce umožňuje prát potah postupně, zatím co perete a sušíte jednu polovinu, druhá může stále chránit matraci. Pratelný na 60 °C.

• Měkčí strana matrace: paměťová strana nižší tuhosti poskytne pohodlí a odlehčení pohybového ústrojí. Odlehčuje klouby a uvolňuje svaly.
  • O něco tužší strana: tužší paměťová pěna.

Obě strany jsou vybaveny 3D Rainbow profilací. Slisováním různých druhů pěn a následným prořezem vznikají různě-barevné ostrůvky, které umožňují dokonalé přizpůsobení tvarům lidského těla. Masážní profilace podpoří celkové uvolnění.

• Elastické jádro ze vzdušných pěn: ortopedické 7-zónové jádro s odolnou studenou pěnou je dokonale přizpůsobivé a poddajné. Objemové hmotnosti pěn 25 - 50 kg/m3 pro odolnost. Matrace poskytuje potřebnou oporu - napomáhá udržet páteř v optimální poloze. Elastické vlastnosti matrace oceníte také při použití s polohovacími rošty.
  • Výška matrace: 20 cm
  • Záruka na jádro matrace: 5 let
  • Doporučená max. nosnost: 130 kg
  • Mechanicky testováno: 80 000x

Zdravotně nezávadné materiály + eko lepení na vodní bázi.

3zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v PRODORMI.cz

• Dlouha zaruka
    • Vyhodna cena

jsme spokojeni,matrace má měkkčí a tvrdší stranu,ideální pro páry
    zmírnily se nám problémy se zády

• možná,že někomu vyhovuje
    • strana pro ženu je měkká a opačná není o moc lepší..

po 3 měsících používání : většinou se probouzím zlámanej,matrace je měkká a bolí z ní záda.. pro sportovní postavu nevyhovující tvrdost..

• příjemný potah matrace, lze sejmout a prát
    • matrace se po krátké době proleží
    • rozdíl mezi měkkou a tvrdou stranou není znatelný

Matrace máme necelý rok a takové peníze bych za ně znovu nedal. Velice rychle se proleží a musíme je otáčet ( vážím pouze 75 kg a používáme doporučený lamelový rošt ). Rozdíl mezi stranami není znatelný a mám pocit, že měkká strana je tvrdší, ale možná je to jen můj dojem. Matraci jsme vybrali podle recenzí, které má tento produkt velmi dobré, ale bohužel jej nemohu doporučit.

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• , zakoupeno v Královské spaní

• matraci máme krátce, ale zdá se, že splnila očekávání.
    • žádné proti zatím není

český výrobek, cena

• , zakoupeno v Královské spaní

• můžete si vybrat ze dvou tvrdostí
    • -

na matraci se spí dobře, je komfortně vysoká, pohodlná

• Tvrda a mekka strana
    • Prijemny potah
    • -

Menil jsem pouze 2x 90x200 za 180x200. Matrace mi vyborne vyhovuje. Vyborny pomer cena vykon a pomaha mi s bolesti zad.

• , zakoupeno v ProSpánek

• Pohodlně se na nich leží..

Pohodlně se na nich leží..

• , zakoupeno v Nábytek Panda

• Matrace jsou velmi pohodlné,příjemný materiál potahu, praktická výška matrace
    • Nemohu posoudit,máme je krátce...

Matrace jsem si vybrala,jelilkož byly delší dobu testovány v lázních a jejich hodnocení bylo velmi dobré, jak z hlediska funkčnosti tak i ceny