Rucken DLMG01

Rucken DLMG01 Matrace do Kinderkraft Neste Up, Neste Air, Sofi, Espiro Cloud, Lionelo Theo 89x52cm Víme, jak důležitá je správná podpora pro pohodlný spánek a správný vývoj...
1 079 Kč
Doprava 79 Kč,Do týdne
Doporučená nabídka BabyHit.cz

Top nabídka

Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (1)

Do týdne • 1 varianta79 Kč1 330 neověřených recenzíDalší informace

Popis produktu

Rucken DLMG01 Matrace do Kinderkraft Neste Up, Neste Air, Sofi, Espiro Cloud, Lionelo Theo 89x52cm Víme, jak důležitá je správná podpora pro pohodlný spánek a správný vývoj...

Parametry produktu

Produkt nemá žádné parametry.

Parametry produktu

Produkt nemá žádné parametry.

Popis produktu

Rucken DLMG01 Matrace do Kinderkraft Neste Up, Neste Air, Sofi, Espiro Cloud, Lionelo Theo 89x52cm

Víme, jak důležitá je správná podpora pro pohodlný spánek a správný vývoj vašeho dítěte. Vyvinuli jsme matraci nejvyšší kvality určenou pro přistýlky Kinderkraft Neste Up a Air. Kombinace antibakteriální pěny a odolné pěny T25 v kombinaci s potahem TENCEL zajistí vašemu dítěti zdravý a pohodlný spánek.      

Naší prioritou bylo vytvořit tu nejlepší matraci pro přistýlku Kinderkraft Neste Up. Zaručujeme, že naše matrace zajistí volnou cirkulaci vzduchu, což přispěje ke zdravému a pohodlnému spánku vašeho dítěte.

Matrace je vhodná:       - Kinderkraft Neste Up       - Kinderkraft Neste Air      

Rozměry:       - délka: 89 cm       - šířka: 52 cm       - tloušťka pěny: Hloubka stěny: 5 cm       - tloušťka matrace: cca 6 cm

Víme, jak je pro vaše dítě důležitá správná opora a správná tvrdost matrace. Vytvořili jsme matraci DLMG09 se dvěma typy pěn.      

Fialová antibakteriální pěna VitaRest® HR 35/32 s certifikací "Ultra Fresh" zůstává dlouhodobě hygienická a bez zápachu. Na povrchu ani uvnitř matrace nevznikají bakterie, houby ani plísně.      

Bílá pěna o hustotě T25, které jsme dali vlnovitý profil. Tato pěna zaručuje odolnost proti deformaci i při intenzivním používání. Je ideální pro děti, které dávají přednost tvrdšímu spánku nebo na hraní.

V naší matraci jsme navrhli integrovaný ventilační systém, který se skládá z:           - vertikální ventilační kanály: vlnový profil bílé pěny. Vlnový profil na horní straně snižuje tvrdost pěny na této straně z H3 na H2 a zajišťuje vynikající cirkulaci vzduchu.      

  •     - skutečné 3D síťoviny na jedné straně potahu, která posiluje odvětrávání celé matrace: Volné odvětrávání pomáhá udržovat příjemnou teplotu při spánku, snižuje počet zbytečných probuzení, snižuje riziko růstu bakterií, čímž vašemu dítěti poskytuje zdravý spánek po celou noc.
  • Potah Hydro MAX - účinně zpomaluje pronikání tekutin a je prodyšný. Skládá se ze dvou částí: Tencel Hydro MAX (bílá strana a prodyšná 3D síťovina (šedá strana).

     

Tencel je exkluzivní přírodní pletenina, která je hřejivá jako vlna, jemná jako hedvábí a savější než bavlna. Má antialergické a antibakteriální vlastnosti.  Tencel dokonale reguluje hladinu vlhkosti, absorbuje a uvolňuje až o 50 % více vodních par než bavlna.      

Prodyšná 3D síťovina je integrována s vlnovým profilem a horizontálními větracími kanálky, kterými účinně zlepšuje odvětrávání celé matrace. Zaručuje pohodlný a zdravý spánek pro vaše děťátko.   

Povlak má na třech stranách všitý zip. Díky tomu jej můžete pohodlně sundat a znovu nasadit. Nejvyšší kvalita zpracování umožňuje prát jej na 60 stupňů bez obav ze ztráty tvaru nebo vlastností.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.