Panmatraci Masáž Standard

120 kg
Cestovní
Zdravotní matrace
Ortopedické matrace

Matrace s masažním efektem. Matrace masáž Standard je vyšším modelem z naší nové kolekce. Pokud vyžadujete vyšší konfort, tak masážní matrace standard je rávě pro Vás. Umožní Vám relaxovat a načerpat nové síly během spánku. Matrace je ideální volbou pro páry, kdy každý z partnerů vyžaduje jinou tuhost matrace, tu lze totiž upravit pouhým otočením matrace, při zachování ostatních kvalit matrace.

Tvrdá matrace

Matrace je tvrdá. Dopravu jsme měli zdarma. Doporučuji

Doprava celkem za 2 dny, doprava zdarma

• Tvrdá

Cena výkon

• , zakoupeno v panmatraci.cz

Splnilo naše očekávání, jsme spokojeni, přiznívá cena.

• , zakoupeno v panmatraci.cz

Matrace jako taková je v pořádku. Přišly zabalené. Jedna z matrací byla zašpiňěná POD průhlednými obalem, který nebyl poškozen - vada tedy musela být při balení. Hned jsem e-Shop kontaktovala. Bylo mi sděleno, že dle fotek je chyba na straně dopravy..i po upřesnění že zašpinění bylo POD průhlednými obalem, který opravdu nebyl poškozen - žádná omluva ze strany e-shopu.. takže komunikace se zákazníkem, velké zklamání.

• velmi pohodlný spánek

• Velice pohodlná matrace
    • Tvrdost dle avizovaného
    • Dobrý poměr cena : kvalita
    • Matrace dorazila nesmotana, což trochu zkomplikovalo přepravu z práce (místo doručení) domů. Tato informace nebyla předem nikde uvedena.