Nejfuton Men

Do 3 dnů • Více variant390 Kč100 % • 501 recenzíDalší informace

Nosnost matrace
130 kg

• , zakoupeno v Nejfuton.cz

Kvalitní materiál. Možnost vybrat si barvu potahu. Pohodlné spaní.

• pohodlný, dobře vypadající
    • váha futonu
  • , zakoupeno v Nejfuton.cz

• Futony jsem vybrala pro naši brzo pětičlennou rodinu především z důvodu netoxickeho složení, tj. žádná lepidla, protihořlavé látky, umělá vlákna atd, pouze přírodní materiály. Tvrdosti jsem se z počátku bála, ale zvykla jsem si okamžitě, a to i v pokročilém stadiu těhotenství. Dokonce jsme si v nich hned první týden odleželi kovid, manžela bolely klouby a tak mu trvalo trochu déle než si na tvrdost zvykl. Děti (4 a 6) úplně bez problémů.

Nosnost matrace
130 kg

Výrobek z ovčí vlny Vás rychle zahřejí a je vhodný především pokud rádi spíte při otevřeném okně nebo v chladnější místnosti. V létě na matraci s vrstvou vlny nehrozí přehřívání. Především proto jsou matrace mezi výrobky z ovčí vlny královnami – tepelné vlastnosti vlny dokáží změnit Váš spánek v nadstandardní zážitek. Kromě toho je ovčí vlna certifikovaným ekologickým materiálem.

• Složení: 1 vrstva 100% vlny
  • Složení: 8 vrstev 100% bavlny
  • Složení: 1 vrstva 100% vlny
  • Výška matrace: 12 - 13 cm
  • Nosnost matrace: 130 Kg
  • Tvrdost matrace: Tvrdý futon (matrace)-Když chcete perfektně ohebnou a pevnou matraci za skvělou cenu.
  • Hmotnost matrace: cca od 18 Kg (velikost 90x200 cm) do 44 Kg (velikost 200x200 cm)
  • Balení matrace: Matrace je většinou přehnutá zabalená ve dvou tlustých foliích.
  • Bavlna uvnitř matrace: Bavlna je hlavní součást tradiční japonské matrace, je pevná, tvrdá a prodyšná. Dobře fixuje záda, vhodná pro odstranění bolesti zad a je hygienická díky tomu, že rychle prosychá. Extrémně vysoká gramáž 1000 g/m2.
  • Zpracování bavlny uvnitř futonu: jehlovým strojem a stlačená
  • Vlna uvnitř matrace: Je přirozená tkanina vyznačující se skvělými tepelnými vlastnostmi, kdy rychle převezme teplotu lidského těla, tím vás v zimě rychle zahřeje a v létě naopak ochrání před horkem.
  • Značka matrace:    Nejfuton - Česká republika
  • Certifikace tkanin matrace:    Eko-tex - záruka kvalitních tkanin

• , zakoupeno v Nejfuton.cz

Kvalitní materiál. Možnost vybrat si barvu potahu. Pohodlné spaní.

• pohodlný, dobře vypadající
    • váha futonu

• dlouhá životnost
    • první výrobek pořízen před 10 lety, nedá se čistit potah
    • bohužel náplň není tak hustá, jak u prvního produktu zakoupeného před lety
  • , zakoupeno v Nejfuton.cz

Koupil jsem futon, protože se na něm skvěle spí.

• , zakoupeno v Nejfuton.cz

Příjemně tvrdý futon, dobře se na něm sedí/spí. Na jiném, než na futonech, bychom už nespali, je to výborné na záda.

• , zakoupeno v Nejfuton.cz

Líp jsem se asi nikdy v životě nevyspala... I při lehce "nadstandardní" váze uživatele futon drží tvar a skvěle podepře celé tělo.

Drobnou nevýhodou je při větších rozměrech vysoká hmotnost a obtížná manipulace, ale za to pohodlí to rozhodně stojí. Futon mám v chladné místnosti a přidaná vrstva vlny skutečně zahřeje.

Můžu jednoznačně doporučit.

• tuhost, zpracování, materiály
  • , zakoupeno v Nejfuton.cz

• prijemny matrac na spanie

mam dlhodobe bolesti chrbta a to som uz vyskusal 2 ortopedicke matrace (viaczonove, viacvrstvove a viaczlozkove), ktore nepomohli. Skusil som tento futon matrac z bavlny a vlny. Tento matrac mam len par dni. Prvu noc sa mi spalo velmi dobre, ako keby som nespal ani na matraci - vo vzduchu. Po troch nociach som musel zacat spat bez vankusa (stuhnutost krcnej chrbtice). Teraz je to OK, len si zvykam spat bez vankusa (dlhe roky ortopedicky vankus) a na tomto novom futon matraci. Bolesti chrbtice malinko ustupili, ale kedze musim spat kvoli praci aj na inych matracoch, tak asi nebadat ulavu hned. Tesim sa na spanok na tomto matraci, ked pridem domov. Zatial mozem len odporucit.

• , zakoupeno v Nejfuton.cz

Přírodní materiály použité ve futonu a skvělé prošití mají jen jedinou nevýhodu... z postele s futonem se neskutečně nechce vstávat..obzvláště dětem, které jsou na futonu jako na hnízdečku... :)
    Molitanovou matraci už by jsme nikdy nechtěli.
    Moc za Vaše futony děkujeme.
    Kateřina s rodinou