MPO Standard

Matrace Standard se 7 zónami, nosností 120 kg a výškou 10 cm je oboustranná a speciální 3D tvarování studené pěny zajišťuje dokonalé provzdušnění jejího jádra...
2 590 Kč

120 kg
Zdravotní matrace

Praktická, funkční, levná.

• , zakoupeno v MPO Matrace

Jsou plně funkční za solidní cenu.

• , zakoupeno v MPO Matrace

• Matrace je presne ta,kterou jsem potřebovala.Tvrdost je střední dobre se na ni spi.Vsem doporučuji.

Typ matrace
HR pěnové
Tvrdost matrace
tuhost 3 středně tvrdá
Počet zón
Nosnost matrace
120 kg
Zdravotní matrace

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Do měsíce • Více variant95 Kč98 % • 1 020 recenzíDalší informace
Do 2 týdnů • Více variantDárek119 Kč100 % • 3 646 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantDárekZdarma97 % • 4 035 recenzíDalší informace

2zákazníci nedoporučují produkt

Praktická, funkční, levná.

• , zakoupeno v MPO Matrace

Jsou plně funkční za solidní cenu.

• , zakoupeno v MPO Matrace

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Do měsíce • Více variant95 Kč98 % • 1 020 recenzíDalší informace
    Do 2 týdnů • Více variantDárek119 Kč100 % • 3 646 recenzíDalší informace
    Skladem • Více variantDárekZdarma97 % • 4 035 recenzíDalší informace

• odpovídá ceně
  • , zakoupeno v HS-MATRACE

• Matrace super ale když koukám co mam hodnotit tak jsme nedostali polštářky

Super ale ty polštáře chyby

pohodlná matrace

• , zakoupeno v MPO Matrace

• Není tak tvrdá jak jsem čekal, ale zároveň poskytuje solidní oporu.
    • Reálná výška matrace je jen 10 cm, ale výrobce udává i 12 cm.
    • Matrace může být nízká do některých postelových rámů. (můj případ)

Vyhlídl jsem si matraci OLIVIA od stejného výrobce, ale ta měla 11 cm na výšku podle webu výrobce. Matrace Standard měla mít výšku 12 cm, zvolil jsem jí pro jistotu, protože jsem měl obavu, že 11 cm bude pod úrovní rámu mé postele. K mému překvapení je však matrace nižší než zmiňovaná Olivia. Po vyčkání několik dnů, jestli si matrace zbalená na transport "nesedne" a po dodatečném pátrání je za tím chyba na webu výrobce, který v jednom popisu udává výšku 10 cm, ale na obrázcích a ve druhém popisu výšku 12 cm. Nevím, jestli změnili výrobní postup, ale je to pro mě nepříjemné překvapení vzhledem k tomu, že ten centimetr navrch pro mě hrál klíčovou roli při výběru, a teď mám matraci ještě o centimetr nižší.

Myslím, že firma umí nabídnout rozumný poměr ceny/výkonu. Na nové matraci se spí lépe než na její předchůdkyni. Chybně zpracovaný web firmy mě ale v tomto případě stál špatnou volbu matrace.
    Reklamace se mi vzhledem k vícenákladům na dopravu nevyplatí.

• Neodpovídá výška matrace
    • Na stránkách uvádí 2 rozměry, který je tedy platný? Nebo jako u řezníka....můžu nechat o 3 cm méně?...
  • , zakoupeno v MPO Matrace

• Poměr cena výkon dostačující pro mé užití