MPO Regina 1+1

Partnerská 7zónová matrace 1+1 Regina je tužší, čímž podporuje správné zakřivení páteře. Díky kombinaci použitých pěn zajišťuje perfektní odvětrávání...
6 990 Kč
Doprava zdarma, Do týdne
Doporučená nabídka MP Zdravý spánek

Skladem • Více variantZdarma98 % • 1 022 recenzíDalší informace
Do týdne • Více variantDárekZdarma96 % • 4 041 recenzíDalší informace
Do týdne • Více variantDoplňkové službyZdarma98 % • 1 470 recenzíDalší informace
Do 2 týdnů • Více variantDárekZdarma100 % • 3 649 recenzíDalší informace
Do 2 týdnů • Více variantDárekZdarma98 % • 690 recenzíDalší informace
Do 2 týdnů • Více variantDárekProdloužená zárukaZdarma98 % • 606 recenzíDalší informace
Do týdne • Více variantDárekZdarma100 % • 87 recenzíDalší informace

120 kg
Zdravotní matrace
Ortopedické matrace

• , zakoupeno v MPO Matrace

S těmito matracemi jsme spokojeni vyhovují nám.

Hodně tvrdá nad ocekavani

Nosnost matrace
120 kg
Zdravotní matrace
Ortopedické matrace

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

3zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v MPO Matrace

S těmito matracemi jsme spokojeni vyhovují nám.

Hodně tvrdá nad ocekavani

Matrace splnila očekáváni

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v MPO Matrace

• Kvalita za dobrou cenu.
  • , zakoupeno v MPO Matrace

Dostatečně pevná, komfortní matrace. I po několika měsících užívání si drží tvar a neprolehává se. Doporučuji všem.

• , zakoupeno v MPO Matrace

• opravdu tuhé , což jsme chtěli
    • super cena
    • Používány zatím pár nocí, tak snad vydrží dlouho pohodlné a jentak se neproleží.Uz máme několik let zkušenosti s vrchní matrací od této firmy a je stále super.
  • , zakoupeno v MPO Matrace

Výrobek splnil má očekávání. Odpovídá specifikaci výrobce.

• , zakoupeno v MPO Matrace

Chtěla jsem tvrdou matraci, středně vysokou a jsem spokojená, matrace má dvě tvrdosti a na moje záda mi vyhovuje tvrdší strana. Jsem po operaci kyčle a i když spím na boku spí se na ní výborně, cena za dvě matrace je také přijatelná a ještě k nim jsou dva molitanové polštářky pro oporu krční páteře. obdobné využívám již několik let. Myslím, že matrace mi budou sloužit dobře několik let.

• Ok

Pohodlná matrace,plná spokojenost.