MPO Loreta 1+1

11 890 Kč
Doprava zdarma, Do týdne
Doporučená nabídka Levné české matrace

Skladem • Více variantDárekZdarma92 % • 365 recenzíDalší informace
Do týdne • Více variantDárekDoplňkové službyZdarma100 % • 1 464 recenzíDalší informace
Do týdne • Více variantDárekProdloužená zárukaZdarma100 % • 597 recenzíDalší informace
Do 2 týdnů • Více variantDárekZdarma100 % • 3 637 recenzíDalší informace

120 kg
Zdravotní matrace
Ortopedické matrace

• , zakoupeno v Ortopedicke-Matrace.cz

Matrace splňuje moje očekávání, dobře se mi z ní vstává, dobře se mi na ní spí. Jsem spokojená, poměr kvalita a cena je super. Manžel trpí bolestí zad, zatím máme krátce, aby mohl hodnotit on. Určitě v nejbližší době budeme objednávat i dětem do pokojíku nové matrace, takže se vrátíme do e-shopu Ortopedicke-matrace.cz

• Dvě různé tvrdosti, takže si člověk může vybrat
    • Kompresní balení - jednodušší doprava
    • Na tvrdší straně nemám problém se zády
    • Na měkčí straně s paměťovou pěnou se sice leží příjemně, ale po týdnu mě z ní začaly bolet záda
    • Kompresní balení - matrace až po několika hodinách získá zpět požadované rozměry a hlavně tvrdost
    • Prodejce ortopedicke-matrace.cz zobrazuje jen takové recenze, které se mu líbí

Objednávat matraci přes internet je riskantní, protože si ji nemůžete vyzkoušet. Obzvlášť pokud, jako já, potřebujete nestandardní rozměr, takže už nebudete moci matraci vrátit. Tato matrace má naštěstí dvě různé tvrdosti, takže má člověk větší šanci se trefit.
    Díky kompresnímu balení je doprava jednodušší, ale pozor na to, že matrace získá zpět požadované rozměry až po několika hodinách. A ještě déle trvalo, než matrace dosáhla očekávané tvrdosti, takže jsem se už obával, že jsem vybral příliš měkkou.
    Jedná se spíše o měkčí matraci a ze strany s paměťovou pěnou mě začaly rychle bolet záda. Druhá, o něco tvrdší strana, mi vyhovuje více a tady zatím problémy nemám.

• Skvělá změna oproti taštičkové matraci
    • Trvrdost tak akorát
    • Měkčí strana není vyloženě měkká
    • Měkčí strana mi přijde teplejší, takže budu používat v zimě :)

Perfektní matrace v ještě přijatelné cenové hladině. V porovnání s naší starou taštičkovou matrací je více přispůsobivá tělu, "nepruží" takže se mi z ní lepe vstavá..
    Celkově hodnotím pozitivně,uvidím časem jak obstojí co se týká tvarové stálosti a pod.

Typ matrace
Nosnost matrace
120 kg
Zdravotní matrace
Ortopedické matrace

Partnerská 7zónová matrace Loreta 1+1 je vysoká, zdravotní, i pro seniory. Má výjimečnou konstrukci s měkčí a tvrdší stranou. Tvoří ji kvalitní VISCO, PUR a HR pěny.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

3zákazníci nedoporučují produkt

• Dvě různé tvrdosti, takže si člověk může vybrat
    • Kompresní balení - jednodušší doprava
    • Na tvrdší straně nemám problém se zády

• Skvělá změna oproti taštičkové matraci
    • Trvrdost tak akorát
    • Měkčí strana není vyloženě měkká
    • Měkčí strana mi přijde teplejší, takže budu používat v zimě :)

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v MPO Matrace

• Velmi pohodlná z obou stran
    • Velký rozměr se díky speciálnímu zabalení vejde i do malého výtahu
  • , zakoupeno v Ortopedicke-Matrace.cz

Spaní na těchto matrací je jakoby člověk spal na obĺáčcích.
    Proto vřele doporučuji i ostatním

• , zakoupeno v MPO Matrace

splnil to co bylo v popisu

• , zakoupeno v MPO Matrace

• Nevím jakou má výhodu, ale s kvalitou jsem spokojen

• akce 1+1
  • , zakoupeno v MPO Matrace

• Kvalitní poležení a bez bolení zad :-)
  • , zakoupeno v MPO Matrace

Matraci jsem již dříve používal a spalo se mi na ní dobře, byla položená na pevné plné podložce. Nyní ji mám na lamelovém roštu a je trochu více měkčí, takže se do ní víc zabořím, ale jinak perfektní.
    Cena asi mírně dražší, ale přijatelná.