Mabo MATY

93 %
Matrace z antibakteriálních PUR pěn. Matraci lze otočit na měkčí, či tvrdší stranu. Vertikální otvory odvádějí vlhkost a přebytečné teplo mimo matraci. 7 podélných zón...
8 804 Kč
Doprava zdarma, Do 2 týdnů
Doporučená nabídka Postele-Matrace-Rošty

Top nabídka

Do obchodu

Nejlevnější nabídky (8)

Do 2 týdnů • 1 variantaDárekZdarma362 neověřených recenzíDalší informace
Do 2 týdnů • 1 variantaZdarma93 % • 731 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 variantaDárekProdloužená zárukaDoplňkové službyZdarma97 % • 1 483 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 variantaZdarma35 neověřených recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta85 Kč403 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 variantaZdarma88 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 variantaProdloužená zárukaZdarma95 % • 324 recenzíDalší informace
Do 2 týdnů • 1 varianta4 neověřené recenzeDalší informace

Popis produktu

Matrace z antibakteriálních PUR pěn. Matraci lze otočit na měkčí, či tvrdší stranu. Vertikální otvory odvádějí vlhkost a přebytečné teplo mimo matraci. 7 podélných zón...

Parametry produktu

Výrobce
Typ matrace
PUR pěnové
Tvrdost matrace
tuhost 3 středně tvrdá
Počet zón
7
Nosnost matrace
130 kg
Zdravotní matrace
ano

Recenze

  Parametry produktu

  Výrobce
  Typ matrace
  PUR pěnové
  Tvrdost matrace
  tuhost 3 středně tvrdá
  Počet zón
  7
  Nosnost matrace
  130 kg
  Zdravotní matrace
  ano

  Popis produktu

  Matrace z antibakteriálních PUR pěn. Matraci lze otočit na měkčí, či tvrdší stranu. Vertikální otvory odvádějí vlhkost a přebytečné teplo mimo matraci. 7 podélných zón tvořených vertikálním děrováním. Potahy s 3D provzdušňovací mřížkou z materiálů které umocňují účinky antibakteriálních pěn.

  S ohledem na individuální parametry každého uživatele, doporučujeme provést vyhledání ideálních matrací pro Vás zadáním údajů do filtru umístěném vlevo, pod kategoriemi (klikněte na název kategorie Matrace).

  Skladba a vlastnosti materiálů:

  Jádro matrace Maty je sendvičové, složené z antibakteriálních PUR pěn:  

  Lehací vrstvy L a N jsou vyrobeny z pěnových materiálů – antibakteriálních PUR pěn s gramáží 40kg /m3 a 32kg /m3  s různou tuhostí. Vrstvy jsou vertikálně děrovány. Takto upravené lehací plochy jsou prodyšnější a zároveň vytvářejí 7 podélných anatomických zón které se lépe přizpůsobují tělu. Otočením matrace lze zvolit tužší L žlutou, či měkčí N červenou stranu. Jádro je chráněno separačním úpletem.

  Prodyšnost:

  Díky vertikálnímu děrování vrstev antibakteriálních PUR pěn je matrace středně prodyšná.

  Pro koho je matrace určena:

  Matrace je oboustranná - lze použít obě strany.

  Vlastnosti  tužší strany L ocení především pro stabilitu těla na ploše a pružnost se snadnou změnou polohy zejména uživatelé ve věkových skupinách 4-17, 18 - 35 let. Kompaktnost matrace usnadňuje vstávání z lůžka.

  Vlastnosti měkčí strany N ocení především pro stabilitu těla na ploše a pružnost se snadnou změnou polohy zejména uživatelé ve věkových skupinách 4-17, 18 - 35 let. Kompaktnost matrace usnadňuje vstávání z lůžka.

  Pro koho není matrace doporučena:

  Strana L, N pro uživatele, kteří mají raději komfortní plynulé ponoření do lehací plochy a rovnoměrné rozložení tlaku těla, které nabízí paměťové pěny nebo latexová pěna. Pro více se potící uživatele.

  Doporučení k výběru matrace s ohledem na odolnost a vlastnosti materiálu:

  Pro maximální užitek po dobu hygienické životnosti (8 let) matrace je dobré vybrat matraci s nosností odpovídající Vaší hmotnostní kategorii. Hmotnost uživatele má navíc vliv na vnímání tvrdosti matrace. Zatěžování materiálu matrace nepřiměřenou hmotností negativně ovlivňuje komfort uživatele a zároveň vlastnosti lehací plochy. Překročením únosnosti materiálu jádra matrace se snižuje období její životnosti pod doporučenou hygienickou dobu 8 let. Pokud Vám údaje uvedené v následující tabulce z hlediska tvrdostí a nosností nevyhovují, vyberte si matraci s nosností a tvrdostí odpovídající Vaší hmotnostní kategorii. S ohledem na individuální parametry každého uživatele, doporučujeme provést vyhledání ideálních matrací pro Vás prostřednictvím zadání údajů do filtru umístěném vlevo, pod kategoriemi matrací.

  Doporučení vhodnosti matrace s určením orientační tvrdosti podle hmotnostních kategorií pro stranu L:

  Vaše hmotnost:

  Strana L je:

  Doporučení: do 65 kg tvrdá

  Složení materiálů matrace vyhovuje vaší hmotnosti.       66 - 80 kg  tvrdá

  Složení materiálů matrace vyhovuje vaší hmotnosti.       81 - 100 kg tvrdá

  Složení materiálů matrace vyhovuje vaší hmotnosti.       101 - 120 kg  nedoporučujeme

  Strana L není vhodná pro vaši hmotnost - vyberte matraci s nosností odpovídající vaší hmotnostní kategorii. Překročení únosnosti materiálu jádra matrace zatěžováním nepřiměřenou hmotností vede ke snížení její životnosti pod doporučenou hygienickou dobu 8 let a negativně ovlivňuje komfort a vlastnosti lehací plochy.        121 kg a více  nedoporučujeme

  Strana L  není vhodná pro vaši hmotnost - vyberte matraci s nosností odpovídající vaší hmotnostní kategorii. Překročení únosnosti materiálu jádra matrace zatěžováním nepřiměřenou hmotností vede ke snížení její životnosti pod doporučenou hygienickou dobu 8 let a negativně ovlivňuje komfort a vlastnosti lehací plochy.  

  Doporučení vhodnosti matrace s určením orientační tvrdosti podle hmotnostních kategorií pro stranu N:

  Vaše hmotnost:

  Strana N je:

  Doporučení: do 65 kg středně tvrdá

  Složení materiálů matrace vyhovuje vaší hmotnosti.       66 - 80 kg  středně tvrdá

  Složení materiálů matrace vyhovuje vaší hmotnosti.        81 - 100 kg  nedoporučujeme

  Strana N není vhodná pro vaši hmotnost - vyberte matraci s nosností odpovídající vaší hmotnostní kategorii. Překročení únosnosti materiálu jádra matrace zatěžováním nepřiměřenou hmotností vede ke snížení její životnosti pod doporučenou hygienickou dobu 8 let a negativně ovlivňuje komfort a vlastnosti lehací plochy.       101 - 120 kg   nedoporučujeme

  Strana N není vhodná pro vaši hmotnost - vyberte matraci s nosností odpovídající vaší hmotnostní kategorii. Překročení únosnosti materiálu jádra matrace zatěžováním nepřiměřenou hmotností vede ke snížení její životnosti pod doporučenou hygienickou dobu 8 let a negativně ovlivňuje komfort a vlastnosti lehací plochy.        121 kg a více  nedoporučujeme

  Strana N není vhodná pro vaši hmotnost - vyberte matraci s nosností odpovídající vaší hmotnostní kategorii. Překročení únosnosti materiálu jádra matrace zatěžováním nepřiměřenou hmotností vede ke snížení její životnosti pod doporučenou hygienickou dobu 8 let a negativně ovlivňuje komfort a vlastnosti lehací plochy.  

  Potahy:

  AEGIS: 36% bavlna, 64% polyester. Potah je pratelný při 60°C, zipem dělitelný na dvě poloviny. Zónový prošev dutým vláknem 350g/m2.

  Koncept aegis technologie spočívá v „inteligentní“, funkční tkanině. Tato technologie ničí mikroorganismy fyzikální cestou při doteku. Její individuální účinky nabízejí svěžest, komfort a hygienu.

  Výhody:

  • omezuje růst bakterií a hub
  • ODSTRAŇUJE hlavní příčinU problémů se zápachem textilií
  • kontroluje výskyt prachových roztočů díky likvidaci určitých bakterií, nepostradatelných v potravinovém řetězci
  • nezatěžuje životní prostředí a nepřenáší se na jiné povrchy nebo na pokožku
  • nezpůsobuje mutace mikrobů

  ONE4ALL:  12% bavlna, 88% polyester. Potah je pratelný při 60°C, zipem dělitelný na dvě poloviny. Zónový prošev dutým vláknem 350g/m2.  

  One4all je multifunkční potah, jehož vlastnosti pomáhají k vytváření zdravého a komfortního spaní. Zejména alergiemi trpícím, ale také zdravotně uvědomělým uživatelům poskytuje one4all ochranu při spánku, která představuje především antibakteriální účinky a positivní infračervené záření doplněné bariérou proti UV-A a UV-B záření a zamezení elektrostatického výboje při kontaktu.  Výhody:   

  • stimulaci látkové výměny u uživatele
  • hubení škodlivých mikroorganismů
  • zamezení vzniku statické elektřiny díky snížení povrchového tření
  • absorpci škodlivého UV-A a UV-B záření

  SILVER: 36% Viskoza,  64% Polyester. Potah je pratelný při 60°C, zipem dělitelný na dvě poloviny. Zónový prošev dutým vláknem 350gr/m2.

  Potah je vyráběn speciální technologií s příměsí iontů stříbra, které přirozeně – fyzikální cestou zabraňují výskytu bakterií. Vlákna viskózy-lyocellu se získávají z celulosy různých druhů dřevin. Na dotek je podobná jako hedvábí, struktura se podobá polyesteru, chladí jako plátno a hřeje jako vlna. Ve srovnání s bavlnou disponuje ještě lepším odváděním vlhkosti. Jako základ je použitá jedinečná nano-technologie. Díky pravidelnému, kontrolovanému nánosu nanovláken je dosaženo inovativních a funkčních vlastností. Až 70% vlhkosti , kterou tělo během spánku uvolní, lyocell přijme a následně předá do okolí a tím udržuje optimální- suché mikroklima.

  BAMBUS:

  Složení: 41% viskoza, 32% polyamid, 26,8% polyester, 0,2% Carbon. Potah je pratelný při 60°C, zipem dělitelný na dvě poloviny. Zónový prošev dutým vláknem 400gr/m2.

  Tato matracová pletenina obsahuje bambusové vlákno, které je extrahováno přímo z bambusového stébla. Bambusové vlákno dodává potahu příjemnou měkkost a pevnost. Potah dokáže ve větší míře přijímat vlhkost a odvádět ji do okolí. Vytváří tím optimální mikroklima. Další předností je ultra jemné vlákno z karbonu, které dokáže od těla odvádět elektrostatický náboj. Antistatická úprava vytváří prostředí pro klidný spánek a odpočinek. Po odvodu matrace je 3D úplet pro lepší cirkulaci vzduchu.

  Doporučení k výběru roštu:

  Kvalitní lehací plocha je výsledkem dobře vybrané matrace a odpovídajícího roštu.

  Pod novou matraci doporučujeme použít i nový rošt.

  Výběr roštu k této matraci: doporučujeme lamelový rošt MABO Flex nebo deskový rošt MABO Compact.

  Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

  Hodnocení produktu

  2zákazníci doporučují produkt
  0zákazníků nedoporučuje produkt
  93 %
  průměr z 4 hodnocení
  5
  4 ×
  4
  0 ×
  3
  0 ×
  2
  0 ×
  1
  0 ×
  • Doporučuje produkt

   90 %
   • Nebolela záda
   • Kvalitní spánek
   • Vysoká cena

   Matrace mě velmi nadchla svou kvalitou. Cena by mohla být nižší.

  • Doporučuje produkt

   90 %
   • Konečně jsem vyspělý jako miminko :-)

   Doporučuji všem investovat do kvalitního spaní

  • 100 %
   • Dlouhá životnost, člověku se také díky téhle mtraci lépe spí a lépe vstává,neboť je vyspaný,řekla bych,že dorůžova:-)))
   • Možná cena, ale za kvalitu se připlácí

   Doporučuji