Dormeo iMemory silver 4v1

Počet zón
Nosnost matrace
140 kg

• , zakoupeno v Dormeo.cz

Pro kvalitu a úroveň spánku super.Ráno jsem vyspaný a svěží.Záda nebolí.

• , zakoupeno v Dormeo.cz

Tuto matraci mám již 7 let (jsem po 3 operacích páteře) a naprostá spokojenost. Proto jsem teď koupila jako dárek pro syna.

• , zakoupeno v Dormeo.cz

Produkt jsem hlavně vybral kvůli trdosti pro spaní na zádech. Zatím 100% kvalita.

Počet zón
Nosnost matrace
140 kg

Máte v úmyslu vyměnit starší, proleželou matraci za novou? Dormeo MATRACE IMEMORY SILVER 90X200 vám zprostředkuje zdravý spánek v kombinaci s pohodlím a pomůže vám od bolesti zad. Hovoříme o matraci s rozměry 90 × 200 cm, vysoká je pak 18 cm. Bude pro vás vhodná, patří-li k vašim oblíbeným matrace se střední tuhostí. Aby se co nejlépe přizpůsobila potřebám různých částí těla, je tvořena 3 ortopedické zóny s mírně upravenou tuhostí. Materiálem se řadí mezi pěnová typy matrací. Jelikož je matrace antialergická, nebude nijak vadit ani lidem s těmito potížemi. Nosnost matrace Dormeo je až 140 kg. Jako vhodný podklad pro ni doporučujeme lamelový rošt nepolohovací. Základní vlastnosti matrace Dormeo MATRACE IMEMORY SILVER 90X200 Zabezpečí vám příjemný a hluboký spánek bez bolesti zad Dormeo MATRACE IMEMORY SILVER 90X200 je středně tuhá matrace Vzhledem k materiálu náleží mezi pěnová matrace Tělu se dokáže přizpůsobit celkem 3 ortopedické zóny Rozměry matrace Dormeo: 90 × 200 cm cm Její výška činí celkem 18 cm Je...

• VIDEO: výběr 5 nejlepších matrací a jak je vybrat

Zobrazit video recenzi

• , zakoupeno v Dormeo.cz

Pro kvalitu a úroveň spánku super.Ráno jsem vyspaný a svěží.Záda nebolí.

• , zakoupeno v Dormeo.cz

Příjemná matrace , velikostí přesně odpovídá, doporučuji

• Moznost volby tvrdosti
    • Neni tastickova (spatna zkusenost s predchozim produktem)
    • Neni prilis vysoka
    • Nevim

Doporucuji

• , zakoupeno v Dormeo.cz

• Matraci mám pouze třetí den, ale můžu říct, že takhle dobře jsem se ještě nevyspala. Opravdu velká změna pro má záda. Hned po prvním spaní jsem necítila žádnou bolest zad. Paměťová pěna je velice příjemná.

• NENÍ CO DODAT
  • , zakoupeno v Dormeo.cz

Po jedné noci jsem spokojen, splnila mé očekávání.

• , zakoupeno v Dormeo.cz

Tak to nemá chybu, již tři noci a naprostý luxus.