Tropico Maxi

Zdravotní matrace
Antibakteriální
Ortopedické matrace

• , zakoupeno v Matrace Best

Čekal jsem že bude více tvarna na tělo je tvrdší, ale už jsem si zvykl takže Dobrý

• , zakoupeno v Královské spaní

• Výborná matrace,jedna strana tvrdší,druhá měkčí..můžu si vybrat.

Doporučuji!

• , zakoupeno v Radastore.cz

Zatím vše v pořádku, splnila očekávání.

Typ matrace
Cestovní
Zdravotní matrace
Antibakteriální
Ortopedické matrace

Komfortní matrace s různými tuhostmi ložných ploch s anatomickým tvarováním minimalizuje riziko špatné volby tuhosti matrace. Je vhodná i pro páry s rozdílnými požadavky na tuhost lůžka.

• Strana HARD (tužší, červená) s anatomickou profilací.
  • Strana SOFT (měkčí, zelená) s anatomickou profilací.
  • Jádro je tvořeno zónovým Flexifoam® sendvičem, který zajišťuje ideální polohu páteře v průběhu spánku.
  • Středová výztuha z RE pěny dává jádru přirozenou tuhost = dlouhá životnost při nízkých nákladech.
  • Potah AirMaster je snímatelný, dělitelný a pratelný (60 °C).
  • Možnost volby potahové látky Aloe Vera nebo Microcare za příplatek.
  • Vhodné uložení na pevný nebo lamelový rošt.
  • Doporučená nosnost do 130 kg.
  • Výška cca 15 cm.

Pratelný potah

Ano – do 60°C

POTAHY TROPICO:

RELAXTIC

Prodyšná, velmi vzdušná látka v bílé barvě, příjemná na dotek. Prošívaný dutým vláknem. Pratelnost: 60 °C.

• , zakoupeno v Matrace Best

• , zakoupeno v Královské spaní

• Výborná matrace,jedna strana tvrdší,druhá měkčí..můžu si vybrat.

Doporučuji!

• , zakoupeno v Radastore.cz

Zatím vše v pořádku, splnila očekávání.

• Úžasná kvalitní matrace
    • Masážní výstupy

Hned od prvního dne jsme pocítili změnu, matrace je velmi pohodlná a spí se na ní skvěle. Je spíše tvrdší, ale to je o zvyku, opravdu se na ní spí úžasně s pocitem, že mě ráno nebudou bolet záda a taky nebolí :)

• volba tuhosti otočením matrace
    • pocit pevného podkladu ve spojení s měkkým povrchem
    • příjemné pěnové dolíčky a hrbolky
    • snad jen velká hmotnost: náročné sundavání/nandavání potahu, stěhovat ve dvou.

Na matraci jsem spala čtyři roky na tuhé straně. Teď měním rozměr postele a budu kupovat stejnou. Po čtyřech letech nejmenší hrbolky uprostřed ztratily tvar, jinak žádné změny.

• , zakoupeno v Svět Matrací

• splnila to, co jsem očekávala

Perfektně se na ní spí - ležím na tvrdší straně matrace. Co se týká bolesti zad, mě osobně, co mám tuto matraci, bolí daleko méně

• , zakoupeno v Svět Matrací

Zatím zkouším, příjemná, spí se na ní jedna radost.

• , zakoupeno v Svět-matrací

zatial sa spi na vybornu :)

• , zakoupeno v INTENA nábytek

dobrá cena za celkem kvalitní matraci

• , zakoupeno v Královské spaní

• super matrace s výbornou tuhostí, příjemný materiál